ANA SAYFA           HASTA BAKICISI           YAŞLI BAKICISI             BAKICI HİMETİ             YATILI BAKICISI           YATALAK BAKICISI           HEMŞİRE BAKICI

Evde Hasta Bakımı Hizmeti Yatılı Evde hasta bakıcı hizmeti olarak güvenli huzurlu mutlu olmanızda elimizden gelen herşeyi yapmakdayız.hasta anneniz babanız bakıma muhtac olan yaşlılarınız işinin uzmanı deneyimli bakıcılarımızla hizmet vermekteyiz.hasta ve bakıma ihtiyacı olan büyüklerimizin ev işlerinde yardımcı eleman. Yatan hastalarımıza yardımcı hemşire yada bakıcı hizmeti sunmakdayız....yaptıgımız hizmetlerimiz Unutmayın ki bizlerde yaşlanacağız bizlerde bakıma muhtac olacagız bizlerde büyüten anne babalarımız oldugunu da bilelim bir zamanlar onlar bizlere bakıyordu şimdi sıra bizde evlatları olarak bakım ve bakıcı ihtiyacı olan büyüklerimize bakmak onların her zor anlarında yanlarında olmak zorundayız.

Hiç kimse hasta olmak istemez. Hasta olmamak için önlemler alırız. Fakat yetersiz kaldığımız durumlarda maalesef hepimiz bu durumu yaşamak zorunda kalıyoruz. Hastalık anında hassaslaşıyor, tıpkı bir çocuk gibi çevremizden ilgi bekliyoruz. İstemediğimiz halde ilaç kullanmak zorunda kalıyor, yatağa ve eve bağlı kalmak zorunda kalıyoruz. Tüm bunların üstesinden gelmek için ise iyi bir tedavi ve morale ihtiyacımız var,Evde hasta bakıcı hizmetinden faydalanabilirim bu durumlarda

Hastalık başlangıcı ve sonrasında, sağlık personellerimizin telkin ve tedavileri, yakınlarımızın ilgi ve alakasıyla ayakta kalmaya çalışıyor bu durumu atlatmak için çaba sarf ediyoruz.Bütün bu ihtiyaçların farkında olan evde yatılı hasta bakıcı Reklam hizmeti olarak güvenilir, deneyimli, eğitimli, bilgili, güler yüzlü ve sevecen sağlık personeli, evde hasta bakım elemanı ve yardımcı eleman portföyü ile sizlere hizmet vermektedir.

Tüm sevgi ve şefkatleriyle bizleri büyütüp bugünlere ulaştıran sevgili ebeveynlerimiz, yaşlandıklarında, hasta olduklarında veya günlük yaşamda bir yardımcıya ihtiyaç duyduklarında büyüklerimize sevgi ve şefkatle yaklaşabilecek doğru kişiyi bulabilmek için, yatılı evde hasta bakıcı Reklam olarak sizlere en iyiyi bulmanız için her zaman yanınızdayız.


Hasta Bakıcısı / Tamamlayıcı Hizmetler


Hasta bakıcısı ve hasta bakıcı hastanede evde bakılmak üzere yatalak ve felçli hastaniza temiz ortamda hijyenik ve steril bir şekilde bakilir hasta bakıcı yatan hastanizin sizler için önemi bilmektedir hasta bakicisi demans hastalarını geceli gündüzlü yatılı ehli işi bilir kişilerle çalışmak çok önemlidir bu tür hastalar göz ardı edilmemelidir. hasta bakıcı denilince güvenilir olmasi insanın gözünün arkada kalmaması demektir.felcli hastalara bakmak hasta bakicinin hastalarimizin ilaçlarını saatinde düzenli olarak yapılması demektir. Felçli hasta uzun sureli bir hastalık dönemi olduğundan vücudunun belli yerlerinde yatak yarası açmaktadır buda bilinçsiz bakılan hastada istenmeyen kötü sonuçlar olabiliyor.ve bunların olmaması için hastalarimizin bur hasta bakıcı veya hasta bakicisi tarafından bakılması gerekmektedir. hastalarimizin böyle bir durumla karşı karşıya gelmemeleri için hasta bakıcı tarafindan her iki saatte bir pozisyon vermesi gereken bir iştir. Bizde bunları göz önüne alarak sizlere güvenilir hasta bakıcısı veya hasta bakıcı hemşireler temin edebiliyoruz hastalariza bakım yapmak bizim işimiz olmak üzere itinayla ve şefkatle yapılır. Evde hastanede olmak üzere hasta bakıcı profesyonel kişilerle çalışmak isterseniz biz sizin gibi değerli hasta yakınlarına yardımcı olmaktayiz bay bayan elemanlarimiz mevcuttur


Hastalara gündüzlü yatılı bakıcı mı arıyorsunuz evet doğru yerdesiniz demeki yatılı yada ayakdaki hastanıza bakıcı gerek bizler onun için burdayız.Yatılı bakıcı arayanlar bizler günün gece gündüz bakıcı bulmalarında herkonuda yardımcı olmakdayız hastanede hastabakım uzamanı ekibmiz bakıclarımız refakatcilerimizle sizlere en iyi hizmeti vermek için burdayız.Bizler bakıcı hizmeti olarak genelde hastanede yada evde bakıcı bulma konusunda amacımız düzgün güvenilir hizmet almak bu konu da işinin uzmanı olan hemşire bakıcı refakatci bakıcı yatalak bakıcı yaşlı bakıcı vede hasta bakıcısı gibi uzman ekibimizle sizlerin yanın dayız bizler işimizin takip ederek elemanlarımızı takip ederek yaptıgımız hizmette güveni ön pilana alarak yolumuza devam etmekteyiz..

 

 

BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN :

OFİS : 0212 222 74 12

CEP : 0 539 234 41 44

Danışmanlık Bakıcı Reklam Hizmeti

 

İŞKUR İstanbul İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ve Bakıcı arayan ailelerden herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

 

Hasta Bakıcı Reklam Himeti Olarak  YAPILAN HİZMET KARŞILIĞINDA PARA TALEP EDİLEMEZ

 


Yaşlı Bakıcı Hizmeti     Yatılı bakıcı Hizmeti     Bursa Hasta Bakıcı     İzmir Hasta Bakıcı   
Hasta Bakıcısı | SiteMap |